Krypto Mama ponownie wspiera Wspólnotę Bitcoinów i Waluty Cyfrowej

Idol monetyKomisarz zdecydowanie walczy o kryptokurrency.
Społeczność krypto walutowa była bardzo entuzjastycznie nastawiona do ponownego powołania Kryptońskiej Mamy Hester Pierce na stanowisko komisarza SEC. Jest ona znana ze swojego ciągłego wsparcia dla łańcucha blokad i przemysłu kryptokurrency.

Zaledwie w ciągu kilku miesięcy pracy w biurze, KryptoMama mogła wpłynąć na amerykańską Komisję Papierów Wartościowych i Giełd (SEC), krajowy organ regulacyjny ds. papierów wartościowych, aby dokonać wielkich posunięć i wprowadzić kilka poważnych ulepszeń, w tym unowocześnić definicję nowej zasady dotyczącej inwestorów akredytowanych. Organ regulacyjny złagodził zasady dla inwestorów typu “venture capital”, którzy chcą uczestniczyć w prywatnych rynkach kapitałowych, jak również w inwestycjach w działalność kryptograficzną. Komisarz ujawniła jednak, że zmiana zasad nie idzie wystarczająco daleko i stwierdziła, że nowa zasada to tylko “ostrożne rozszerzenie”.

Dać inwestorom krypto walutowym wolność finansową
Pan komisarz usilnie walczy o to, by w branży inwestycyjnej znalazło się miejsce dla kryptorej waluty. Teraz chce, aby SEC dała inwestorom pełną swobodę inwestowania w Bitcoin (BTC) i inne waluty cyfrowe, tak jak chcą.

“Dlaczego nie można pozwolić mamie i popowym inwestorom detalicznym na inwestowanie w oferty prywatne? Dlaczego ja, jako regulator, miałbym decydować, co inni Amerykanie robią ze swoimi pieniędzmi?”

powiedział komisarz.

Heister chce, aby organ regulacyjny dał pełne uprawnienia i pozwolił inwestorom detalicznym inwestować i uczestniczyć w różnych prywatnych ofertach. Uważa ona, że to nie organ regulacyjny powinien decydować o tym, co i jak inni ludzie robią lub wykorzystują swoje fundusze. Nadzór finansowy nie powinien powstrzymywać ludzi przed korzystaniem z ich wolności finansowej, ale powinien zapewnić im skuteczną ochronę przed utratą funduszy i to właśnie próbuje zrobić amerykańska Komisja Papierów Wartościowych i Giełd oraz kilka innych organów regulacyjnych.

Ludzie, którzy nie zainwestują swoich pieniędzy, nie padną ofiarą utraty swoich środków na inwestycjach, ale stracą na tym, że ich pieniądze pomnożą się bardziej, niż można by bezpiecznie przechowywać na kontach bankowych, a także stracą możliwość znalezienia się w zespole innowacyjnych maniaków blokady i kryptoflory, które w niedalekiej przyszłości przekształcą sektor finansowy, bankowy i płatniczy.

Amerykańska Komisja Papierów Wartościowych i Giełd (SEC) obejmuje łańcuch blokowy, ale nadal jest nieprzyjazna dla kryptokurwalutowości.
Amerykańska Komisja Papierów Wartościowych i Giełd (SEC) jest dość wrogo nastawiona do kryptokurcji, w tym do funduszy typu Bitcoin Exchange-Traded Funds (ETF). Kraj ten jest jednak pozytywnie nastawiony do innowacji w łańcuchach blokowych.

Na początku sierpnia amerykańska Komisja Papierów Wartościowych i Giełd (SEC) przyjęła narzędzie kryminalistyczne blockchain, aby skutecznie analizować sposób, w jaki fundusze sprzedaży waluty kryptońskiej są przekazywane i dystrybuowane wśród różnych konsumentów kas kryptograficznych, ułatwiając w ten sposób regulatorowi pracę polegającą na identyfikowaniu zmian w umowach dokonywanych za pomocą hasła administratora. Jak donosi Coinidol, platforma informacyjna oparta na łańcuchu blokad i kryptowalutach, narzędzie oparte na łańcuchu blokad pomoże również w śledzeniu transakcji i umów dotyczących kryptowalut w bogatym środowisku Defi.

W związku z pandemią wirusa koronaawirusowego, w której ludzie zostali zniechęceni przez ekspertów ds. zdrowia, w tym przez Światową Organizację Zdrowia (WHO), do używania banknotów, Stany Zjednoczone zostały zmuszone do zwiększenia tempa rozwoju własnej cyfrowej waluty. 28 kwietnia br. kryptońska mama ujawniła swoje stanowisko i poparcie dla potencjalnej cyfrowej waluty banku centralnego (CBDC), znanej jako cyfrowy dolar, która jest w trakcie opracowywania – stwierdziła jednak, że cyfrowy dolar może być zagrożeniem i stanowić zagrożenie dla zwykłych żetonów, w tym BTC. Tak więc nominacja Hester Pierce sprawia, że społeczność entuzjastycznie odnosi się do jej zdolności do wywoływania pewnych pozytywnych zmian.

31. August 2020